در این ویدیو به نقد و بررسی اپل واچ سری ۶ و تجریه‌ی یک هفته کار کردن با جدیدترین ساعت هوشمند اپل می‌پردازیم. علاوه بر این ویژگی‌ها و ارزش خرید اپل واچ ۶ را با اپل واچ سری ۵ و چند مدل دیگر مقایسه می‌کنیم. هفته‌ی گذشته اپل واچ سری ۶ را جعبه گشایی کردیم و نگاهی نزدیک به مشخصات آن انداختیم. در این قسمت تجربه‌ی شخصی بعد از یک هفته استفاده‌ی روزمره از این ساعت هوشمند را به طور کامل با شما به اشتراک می‌گذاریم. در ابتدا به باتری و میزان شارژدهی آن می‌پردازیم. این ساعت بسیار سریع شارژ می‌شود و با یک بار شارژ حدود ۲ روز دوام می‌آورد. اپل واچ سری ۶ حدود یک ساعت سریع‌تر از نسل قبل شارژ می‌شود که موضوع قابل توجهی است. یک ویژگی جالب در مورد سری ۶ چیپ U1 است که در گوشی‌های آیفون ۱۱ هم قرار داده شده بود. وظیفه‌ی این چیپ تشخیص موقعیت دستگاه‌هایی است که قصد اتصال با آن‌ها را دارید. این قابلیت در آینده و با رونمایی از گجت‌هایی مانند AirTags توسط شرکت اپل، به شما در پیدا کردن وسایل گم‌شده کمک می‌کند. تجربه‌ی کار با سیری در این ساعت هوشمند شما را با سرعت عالی و دقیق یک دستیار صوتی آشنا می‌کند که بسیار کاربردی است. همانطور که اپل ادعا کرده است، اپل واچ سری ۶ بیش از پیش به سلامتی اهمیت می‌دهد و قابلیت‌هایی مثل اندازه‌گیری میزان اکسیژن خون، سنسور پایش خواب و سنسور اندازه‌گیری نوار قلب بسیار دقیقی دارد که در این ویدیو به آن‌ها می‌پردازیم. البته متاسفانه قابلیت اندازه‌گیری میزان اکسیژن خون در ایران قابل استفاده نیست. برای دیدین جزییات بیشتر در مورد این ساعت هوشمند ویدیوی نقد و بررسی اپل واچ سری ۶ را در بالای همین صفحه تماشا کنید

 

 

 

هفته‌ی گذشته اپل واچ سری ۶ را جعبه گشایی کردیم و نگاهی نزدیک به مشخصات آن انداختیم. در این قسمت تجربه‌ی شخصی بعد از یک هفته استفاده‌ی روزمره از این ساعت هوشمند را به طور کامل با شما به اشتراک می‌گذاریم.

در ابتدا به باتری و میزان شارژدهی آن می‌پردازیم. این ساعت بسیار سریع شارژ می‌شود و با یک بار شارژ حدود ۲ روز دوام می‌آورد. اپل واچ سری ۶ حدود یک ساعت سریع‌تر از نسل قبل شارژ می‌شود که موضوع قابل توجهی است.

یک ویژگی جالب در مورد سری ۶ چیپ U1 است که در گوشی‌های آیفون ۱۱ هم قرار داده شده بود. وظیفه‌ی این چیپ تشخیص موقعیت دستگاه‌هایی است که قصد اتصال با آن‌ها را دارید. این قابلیت در آینده و با رونمایی از گجت‌هایی مانند AirTags توسط شرکت اپل، به شما در پیدا کردن وسایل گم‌شده کمک می‌کند.

تجربه‌ی کار با سیری در این ساعت هوشمند شما را با سرعت عالی و دقیق یک دستیار صوتی آشنا می‌کند که بسیار کاربردی است.

همانطور که اپل ادعا کرده است، اپل واچ سری ۶ بیش از پیش به سلامتی اهمیت می‌دهد و قابلیت‌هایی مثل اندازه‌گیری میزان اکسیژن خون، سنسور پایش خواب و سنسور اندازه‌گیری نوار قلب بسیار دقیقی دارد که در این ویدیو به آن‌ها می‌پردازیم. البته متاسفانه قابلیت اندازه‌گیری میزان اکسیژن خون در ایران قابل استفاده نیست.

برای دیدین جزییات بیشتر در مورد این ساعت هوشمند ویدیوی نقد و بررسی اپل واچ سری ۶ را در بالای همین صفحه تماشا کنید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*