شیائومی گوشی می ۱۱ پرو و می ۱۱ اولترا را ۹ فروردین رسما رونمایی می‌کند

شیائومی روز گذشته اعلام کرد یک رویداد بسیار بزرگ (Mega Launch) در برنامه‌های پیش روی شرکت قرار دارد اما مشخص نکرد چه چیزی طی این رویداد رونمایی خواهد شد. امروز اما خود شرکت رسما اعلام کرد رویداد یاد شده در تاریخ ۲۹ مارس امسال (۹ فروردین) برگزار خواهد شد و طی آن از گوشی‌های شیائومی می ۱۱ پرو و می ۱۱ اولترا رونمایی می‌شود.

شیائومی اوایل امسال از گوشی می ۱۱ رونمایی کرد. پرچم‌دار قدرتمند و بسیار باکیفیتی که از پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۸۸ هم به‌عنوان قلب تپنده‌ی خود بهره می‌برد تا اولین گوشی شیائومی در سال ۲۰۲۱ لقب بگیرد که به این پردازنده مجهز می‌شود. اما با نگاهی به گذشته، مطمئن بودیم این آخرین گوشی از سری می ۱۱ نخواهد بود و قطعا مدل‌های بیشتری از این سری رونمایی و راهی بازار می‌شوند؛ مشابه سیاستی که شرکت در قبال پرچم‌داران سری ۱۰ خود در پیش گرفت.

گوشی‌هایی که می‌دانیم در دست ساخت قرار دارند و به‌زودی رونمایی می‌شوند شامل می ۱۱ پرو، می ۱۱ اولترا و می ۱۱ لایت می‌شوند که در رابطه با تاریخ عرضه‌ی دقیق مدل آخر جز یک سری خبر محدود، اطلاعات زیادی در اختیار نداریم. اما در رابطه با دو مدل اول باید بگوییم به نظر می‌رسد ۶ روز دیگر شاهد رونمایی از آن‌ها خواهیم بود. جالب اینجاست که شیائومی رویداد معارفه‌ی این گوشی‌ها را یک رویداد بسیار بزرگ توصیف می‌کند که خب با در نظر گرفتن قابلیت‌هایی که این دو گوشی با خود به همراه دارند، بی‌راه هم نیست.

پوستر تبلیغاتی گوشی شیائومی می 11 پرو و می 11 اولترا

دیدگاه‌ها ۰

*
*